SENDİKANIN KURUCULARI

                          (05.09.1989)

1)Erkan TURAN

2)Mehmet İhsan YALÇIN

3)Haydar ÇELE

4)Bülent ERALP

5)C. Cengiz AKINCI

6)Taner ERDEM

7)R. Zeki ERTUNÇ

 

                  KURUCU  YÖNETİM KURULU

                 (05.09.1989-24.03.1990)

 

GENEL BAŞKAN                       : Erkan TURAN

 

GENEL SEKRETER                    : Bülent ERALP

 

GENEL MALİ SEKRETER          :Mehmet İhsan YALÇIN

 

GENEL KEŞKİLATLANMA SEK:R. Zeki ERTUNÇ

 

GENEL EĞİTİM SEKRETERİ     :Taner ERDEM

                                                               

                                                               

                                                              1/10

 

 

(MÜZİK-SEN) 1.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ 

                        (25.03.1990-06.03.1993)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                        : Sezar SOĞUKPINAR

GENEL SEKRETER                   : Ali ELÇİ

GENEL MALİ SEKRETER          : Mehmet İhsan YALÇIN

GENEL TEŞKİLATLANMA SEK.: Taner ERDEM

GENEL EĞİTİM SEKRETERİ     : Ersun ÇAVUŞOĞLU

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Burhan ŞEMİN

Ertan TALUY

Özkan AKBAYDOĞAN

Mehmet GEMİCİ

Sümer SOY

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Ahmet Hikmet GEMİCİ

RAPORTÖR : Atilla KILIÇ

ÜYE              : Hüseyin EKİCİ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Bülent KAPAN

Öztan AKGÜRBÜZ

Melih ABAY

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Arif Bülent SOYSAL

RAPORTÖR : C. Cengiz AKINCI

ÜYE              : Hayrullah DOĞAN

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Cemil ULUKAN

Haydar ÇELE

Savaş BİLGİN                                                                 2/10

MÜZİK-SEN) 2.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ 

                       (07.03.1993-26.02.1994)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                        : Deniz ATILGAN

GENEL SEKRETER                   : Ahmet Hikmet GEMİCİ

GENEL MALİ SEKRETER          : Muzaffer KAZANCIOĞLU

GENEL TEŞKİLATLANMA SEK.: Şaban Atıl BORAN

GENEL EĞİTİM SEKRETERİ     : Orhan AYAZ

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

F. Ersin ŞENLER

C. Cengiz AKINCI

Ziya KARABEY

Mehmet Ünal UZ

Alper DOĞAN

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Erkan TURAN

RAPORTÖR : Atilla KILIÇ

ÜYE              : Ali ELÇİ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Melih ABAY

M. Kemal DURMAZER

Sadık DİNÇER

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Neval ÇAVLİM

RAPORTÖR : Sezar SOĞUPINAR

ÜYE              : Uğur SEZEN

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Cemil ULUKAN

Mehmet GEMİCİ

Bayram Yaşar ÇELİK                                                      3/10                                            

(MÜZİK-SEN)1.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ 

                         (27.02.1994-20.04.1996)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                        : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER                   : Melih ABAY

GENEL MALİ SEKRETER          : Erkan TURAN

GENEL TEŞKİLATLANMA SEK.: M. Ersan KÖYLÜ

GENEL EĞİTİM SEKRETERİ     : A. Hikmet GEMİCİ

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Aydın ÜSTÜN

Özkan AKBAYDOĞAN

Saim ERTEN

M. İhsan YALÇIN

İbrahim ŞAHİNKUŞ

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Taner ERDEM

RAPORTÖR : Tuncay ARISOY

ÜYE              : Uğur SEZEN

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ali ELKATMIŞ

Orhan AYAZ

M. Ünal UZ

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Sezar SOĞUKPINAR

RAPORTÖR : Nadir ÖZÇİVİ

ÜYE              : Ragıp YÜKSEL

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ziya KARABEY

Sadık DİNÇER

Özhan ÖZGÜR                                                                4/10

 

(MÜZİK-SEN) 3.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                     (21.04.1996-13.05.2000)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER           : Özkan AKBAYDOĞAN

GENEL MALİ SEKRETER  : Melih ABAY

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Serpil AKILLI

Mehmet Ersan KÖYLÜ

Aydın ÜSTÜN

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Atilla KILIÇ

RAPORTÖR : Taner ERDEM

ÜYE              : C.Cengiz AKINCI

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezar SOĞUKPINAR

Mehmet HALUK KILIÇ

Koray DİKMEN

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Nadir ÖZÇİVİ

RAPORTÖR : Bülent YÜCE

ÜYE              : Mustafa Kemal DURMAZER

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ersun ÇAVUŞOĞLU

Semih KERPİÇÇİLER

Ahmet Vasfi YILMAZ                                           5/10

 

(MÜZİK-SEN) 4.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                 (14.05.2000-15.05.2004)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER           : Serpil AKILLI

GENEL MALİ SEKRETER  : Melih ABAY

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Özkan AKBAYDOĞAN

Bülent YÜCE

Sezar SOĞUKPINAR

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : C. Cengiz AKINCI

RAPORTÖR : M. Kemal DURMAZER

ÜYE              : Atilla KILIÇ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Semih KERPİÇÇİLER

M. Ersan KÖYLÜ

Koray DİKMEN

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : M. Haluk KILIÇ

RAPORTÖR : A. Vasfi YILMAZ

ÜYE              : Nadir ÖZÇİVİ

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ersun ÇAVUŞOĞLU

Aydın ÜSTÜN

Taner ERDEM                                                    6/10

 

(MÜZİK-SEN) 5.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                 (16.05.2004-17.05.2008)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN                : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER           : Serpil AKILLI

GENEL MALİ SEKRETER  : Bülent YÜCE

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezar SOĞUKPINAR

Melih ABAY

Özkan AKBAYDOĞAN

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       :C. Cengiz AKINCI

RAPORTÖR :Hüseyin GÜNDÜZ

ÜYE              :Hasan ÖZKIZILTAŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Mehmet Ersan KÖYLÜ

Semih KERPİÇİLER

M. Kemal DURMAZER

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       : Atilla KILIÇ

RAPORTÖR : Şafak ÜNEK

ÜYE              : Sezgin BOZTEPE

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Taner ERDEM

M. Haluk KILIÇ

Nadir ÖZÇİVİ                                                         7/10

(MÜZİK-SEN) 6.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                   (18.05.2008-26.05.2012)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

GENEL BAŞKAN               : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER          :Serpil AKILLI

GENEL MALİ SEKRETER : Bülent YÜCE

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezar SOĞUKPINAR

Melih ABAY

Özkan AKBAYDOĞAN

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN       :C. Cengiz AKINCI

RAPORTÖR :Hüseyin GÜNDÜZ

ÜYE              :Hasan ÖZKIZILTAŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Semih KERPİÇİLER

M. Kemal DURMAZER

Serkan BİRİCİK

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN      : Atilla KILIÇ

RAPORTÖR: Şafak ÜNEK

ÜYE             : Sezgin BOZTEPE

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Taner ERDEM

M. Haluk KILIÇ

Nadir ÖZÇİVİ                                                     8/10

 

(MÜZİK-SEN) 7.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                       (27.05.2012-28.05.2016)

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

 

GENEL BAŞKAN              : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER         :Serpil AKILLI

GENEL MALİ SEKRETER: Melih ABAY

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezar SOĞUKPINAR

Özkan AKBAYDOĞAN

Melek DURAK

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN                :C.Cengiz AKINCI

RAPORTÖR          :Hüseyin GÜNDÜZ

ÜYE                       :Hasan ÖZKIZILTAŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Semih KERPİÇİLER

M. Kemal DURMAZER

Serkan BİRİCİK

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN               :Şafak ÜNEK

RAPORTÖR         :Sezgin BOZTEPE

ÜYE                      :Süleyman ÖCAL

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Adnan ÖZÇELEBİ

M. Haluk KILIÇ

Berrak SAKA                                                        9/10

(MÜZİK-SEN) 8.OLAĞAN GENEL KURULDA SENDİKA ORGANLARINA SEÇİLENLERİN LİSTESİ

                           (29.05.2016-…..)

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: 

 

GENEL BAŞKAN              : Mehmet ÇIRIKA

GENEL SEKRETER         : Serpil AKILLI

GENEL MALİ SEKRETER: Sadık DİNÇER

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Yaşar YURTSEVEN

Serkan BİRİCİK

Şafak ÜNEK

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN                :C.Cengiz AKINCI

RAPORTÖR          :H.Vedat KARAKAYA 

ÜYE                       :Hasan ÖZKIZILTAŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezar SOĞUKPINAR

Özkan AKBAYDOĞAN

Melih ABAY

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

BAŞKAN               :İpek KOÇYİĞİT

RAPORTÖR         :Reha KOÇER

ÜYE                      :Adnan ÖZÇELEBİ

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sezgin BOZTEPE

Berrak SAKA ALPASLAN

Ersan ÜRKMEZGİL                                                 10/10

 

6.png2.png3.png6.png9.png
Bugün31
Dün63
Bu Hafta349
Bu Ay1317
Toplam62369

4
Kişi Sitede

17-10-20